işten kaçış

işten kaçış oyunu 809 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri komik oyunlar

işten kaçış işten kaçış ; güzel kız çok sıkıldı ve yoruldu. Patronu 5 dakika bile dinlenmelerine izin vermiyor. Kızda patrona gözükmeden dinlenmek istiyor. Kıza yardım edin ve patrona görünmeden dinlendirin. Eğer patronu görürse onu işten kovabilir. Kral oyun sizler için kral oyun ve kral oyunları ekleyerek meb kral oyun bulacağınız sitenizdir.

Oyun Oyna

işten kaçış Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

zorlu kaçış zorlu kaçış sizi hapis ettikleri labirentten kaçıp kurtulmanız gerekiyor. Kaçabilmeniz için aklınızı çok iyi kullanın. Zamana karşı yarış yapacaksınız. 2 dakika içinde çıkamazsanız sizi hapis eden canavar geri gelecektir. Elinizi hızlı tutun. Kral oyun sizler için kral oyun ve kral oyunları ekleyerek meb kral oyun bulacağınız sitenizdir.

işten kaçış işten kaçış güzel kız çok sıkıldı ve yoruldu. Patronu 5 dakika bile dinlenmelerine izin vermiyor. Kızda patrona gözükmeden dinlenmek istiyor. Kıza yardım edin ve patrona görünmeden dinlendirin. Eğer patronu görürse onu işten kovabilir. Kral oyun sizler için kral oyun ve kral oyunları ekleyerek meb kral oyun bulacağınız sitenizdir.